Par mums

Projektu Slokas ielā 31 attīsta SIA “Rīgas Industriālais Parks”. Mūsu uzņēmumam ir ilggadēja pieredze energoefektīvu ēku būvniecībā. Līdz šim galvenokārt ir būvētas biroju un noliktavu ēkas. Mēs attīstām un apsaimniekojam biroju un noliktavu kompleksu Purvciemā, Dzelzavas ielā 120 – mūsu nomnieku vidū ir tādi pazīstami uzņēmumi kā MTG Latvia, Viasat, TV3 Latvia, Sony Europe, Cēsu alus, Skuba Latvija, Husqvarna Latvija un daudzi citi.
Mūsu būvētās ēkas ir vairākkārt saņēmušas godalgotas vietas energoefektivitātes konkursos. Kompleksa lielākā ēka Dzelzavas ielā 120G ir ieguvusi 3. vietu konkursā “Energoefektīvākā ēka Latvijā 2011”, savukārt biroju ēka Dzelzavas ielā 120z ir uzvarējusi konkursā “Ilgtspējīgākā ēka Latvijā 2014”, kā arī saņēmusi atzinības no Vācijas-Baltijas Tirdzniecības kameras, Rīgas domes u.c.

Pašlaik, izmantojot iegūto pieredzi energoefektīvo biroju ēku būvniecībā, kā arī piemeklējot inovatīvus, tieši vēsturiskām ēkām piemērotus risinājumus, Āgenskalnā tiek rekonstruētas divas daudzdzīvokļu ēkas – Slokas ielā 31 un E. Smiļģa ielā 9.
Mūsu panākumu atslēga ir tajā, ka mēs pieaicinām dažādu jomu speciālistus, bet nepārtraukti arī paši sekojam līdzi projektam, iedziļināmies katrā detaļā, izvērtējam vairākus variantus, pirms to realizējam. Jāpiebilst, ka mēs paši esam arī galvenie būvuzņēmēji, līdz ar to uzmanīgi sekojam līdzi, lai mūsu ieceres tiktu pareizi un kvalitatīvi realizētas, kā arī ieguldām naudu strādnieku kvalifikācijas celšanā, līdz ar to nevienam projektā iesaistītajam nav sveši energoefektivitātes principi un to praktiska pielietošana būvniecības gaitā.

 

Publikācijas

 

Rīgas Industriālais Parks

Mūsu būvētās biroju ēkas Rīgas Industriālā Parka teritorijā.

 

Apbalvojumi un atzinības