Sīkdatņu politika

Kas ir sīkdatnes?
Sīkdatne ir neliela teksta datne, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

Vai vietne izmanto sīkdatnes?
Šī vietne izmanto sīkdatnes lai iegūtu statistiku par vietnes apmeklētāju skaitu, rīcību interneta vietnē, tehniskos datus kā arī sociāldemogrāfiskos datus.

Kādiem merķiem izmantojam sīkdatnes?
Šī vietne izmanto sīkdatnes lai izprastu kā apmeklētaji mijiedarbojas ar tīmekļa vietni, uzlabotu lapas funkcionalitāti un saprastu labāk savu mērķauditoriju mārketinga nolūkos.

Cik ilgi dati tiks uzglabāti?
Dati tiek uzglabāti 26 mēnešus.

Kādas sīkdatnes mēs izmantojam?
_ga – tiek lietots lai atšķirtu apmeklētajus
_gat – tiek lietots lai noteiktu pieprasījumu tempu pieprasījumu plūsmā
_gid – tiek lietots lai atšķirtu apmeklētajus

Vai nododam datus trešajām personām?
Sīkdatnes mūsu vietā apstrādā un pārvalda tikai atbilstoši norādītajiem mērķiem mūsu sadarbības partneri Google Analytics.

Kā dot vai atsaukt savu piekrišanu datu apstrādei?
Atsaukt savu piekrišanu datu apstrādēi ir iespējams divos veidos:
1. Nospiežot zemāk esošo pogu kura dzēsīs esošās Google Analytics sīkdatnes un atcerēsies jūsu izvēli turpmāk:

2. Izdzēšot jūsu pārlūkprogramā sīkdatnes par konkrēto lapu vai sīkdatnes kopumā par attiecīgo laika periodu kad pirmo reizi šīs sīkdatnes tika iegūtas.
Pamācību kā izdzēst sīkdatnes no jūsu interneta pārlukprogramas jūs variet atrast šajā tīmekļa saitē https://www.lifewire.com/how-to-delete-cookies-2617981