Аренда офисов

Slokas ielā 31, Rīgā

No 2023. gada 1. jūlija telpas pieejamas nomai.
Telpu nomas maksa 10,8 eur/m2 mēnesī +pvn. Papildus izmaksas par apsaimniekošanu 1,02 eur/m2 mēnesī un komunālie patēriņi pēc skaitītāju rādījumiem un piegādātāju rēķiniem. Ēkas pagalmā biroja telpām pieejamas 3 autostāvvietas.

Piedāvājam nomāt biroja telpas atjaunotā vēsturiskā ēkā Slokas ielā 31, ēkas 1. stāvā

Biroja telpas atjaunotā vēsturiskā ēkā Slokas ielā 31, ēkas 1. stāvā.

Ēka atjaunota, ievērojot augstas energoefektivitātes prasības un izmantojot pasīvo ēku komponentes, tajā pašā laikā saglabājot tās vēsturiskās un arhitektoniskās vērtības. Telpām ir autonomi regulējama apkure ar individuālu gāzes apkures katlu, individuāla ventilācijas iekārta ar rekuperāciju un mitruma atguvi, kas nodrošina veselībai draudzīgu un patīkamu telpu klimatu. Vēsturiskās fasādes siltināšana no iekšpuses, izmantojot pārdomātus un ilgtspējīgus risinājumus, nodrošina vienmērīgu iekštelpu klimatu.

.

Ēka atjaunota, ievērojot augstas energoefektivitātes prasības un izmantojot pasīvo ēku komponentes, tajā pašā laikā saglabājot tās vēsturiskās un arhitektoniskās vērtības. Piedāvātajām telpām ir autonomi regulējama apkure ar individuālu gāzes apkures katlu, individuāla ventilācijas iekārta ar rekuperāciju un mitruma atguvi, kas nodrošina veselībai draudzīgu un patīkamu telpu klimatu. Vēsturiskās fasādes siltināšana no iekšpuses, izmantojot pārdomātus un ilgtspējīgus risinājumus, nodrošina vienmērīgu iekštelpu klimatu.

Biroja telpu priekšrocības:

  • energoefektivitāte,
  • veselīgs klimats,
  • ventilācija ar rekuperāciju,
  • siltās grīdas,
  • autonoma apkure,
  • mazi komunālie maksājumi,
  • plašs un slēgts pagalms,

 

Арита Подниеце

Dzelzavas iela 120Z
Rīga
+371 26 171 711
arita@rip.lv
/slokas31


Jautā mums Uzdod jautājumu vai vienojies par telpu apskati